Witamy w sklepie kemes.com.pl
Zarejestruj  lub  Zaloguj się  jeżeli masz już swoje konto

W Twoim koszyku nie
ma jeszcze żadnych produktów
Przejdź do listy produktów lub wybierz kategorię z lewej
Zaloguj się do katalogu:

login: GOŚĆ-KEMES
hasło: 12345678

wyślij nam numer znalezionej części za pomocą formularza, lub podaj ją telefonicznie.
Kategorie produktów

Porady i ciekawostkiDTEC - klocki hamulcowe TRW, zapewniające 100% wydajność hamowania i o 45% mniejsze pylenie

DTEC to klocki hamulcowe, których praca powoduje o 45 procent mniejsze pylenie, przy jednoczesnym zachowaniu 100 procent wydajności hamowania. DTEC to czystsze koła bez kompromisu, oferowane przez wiodącego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa motoryzacyjnego.

Dzięki DTEC, kierowcy nie muszą już dokonywać wyboru pomiędzy wydajnym, lecz silnie pylącym materiałem ciernym na bazie metalu, a materiałem ceramicznym o niskim stopniu emisji pyłu. To prawdziwa innowacja w dziedzinie hamowania, która na zawsze zmieni spojrzenie na właściwości materiału ciernego.

Klocki hamulcowe DTEC powstają w fabrykach firmy TRW i przechodzą intensywne testy, aby spełniać rygorystyczne standardy jakościowe. Materiał DTEC gwarantuje pracę na równie wysokim poziomie, co najwyższej jakości materiał cierny TRW, wytwarzając przy tym znacznie mniej pyłu, oferując użytkownikom czystsze i bardziej pewne hamowanie.

Klocki są estetycznie wykonane, mają charakterystyczną czerwoną nakładkę antywibracyjną i są zgodne z pro środowiskową polityką firmy. Początkowo oferta klocków będzie składać się z określonych aplikacji do aut z segmentu pojazdów luksusowych. W myśl polityki firmy, zakładającej wprowadzenie na globalny rynek najbezpieczniejszych i najbardziej przystępnych części, powstająca oferta ma obejmować 150 najpopularniejszych klocków hamulcowych w technologii DTEC i do roku 2015 pokryć 75 procent europejskiego parku pojazdów.

Jako wiodący dostawca części z grupy Corner Module – układy hamulcowe, kierownicze, zawieszenia, TRW wyznaje zasadę, że w dziedzinie bezpieczeństwa motoryzacyjnego nie ma miejsca na kompromisy.

Należący do światowej czołówki inżynierowie TRW spędzili nad tym projektem wiele czasu, aby osiągnąć pewność, że prezentowane klocki hamulcowe oferują najwyższą skuteczność i precyzję hamowania, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Korzyści dla warsztatu:

  • Pewność, że montujesz klocki pracujące w czystości, bez kompromisów co do jakości i wydajności
  • Powłoka COTEC gwarantuje wydajną pracę klocków także w okresie ich docierania się oraz zapewnia świetne wyczucie pedału już od pierwszych hamowań
  • Standard wszystkich akcesoriów zawartych w zestawie jest zgodny ze specyfikacjami OE
  • Klocki hamulcowe TRW dają kierowcom pewność uzyskania najwyższej siły hamowania bez obniżenia poziomu bezpieczeństwa
     

Jeżeli masz problem z filtrem DPF zapraszam do nas !


Czym jest DPF Flush?

To niepalna ciecz przeznaczona do czyszczenia filtrów cząstek stałych. Dzięki swoim szczególnym właściwością chemicznym produkt ten jest w stanie działać głęboko w strukturę filtra cząstek stałych. Z łatwo usuwa dwutlenek węgla i sadzę, które mogą zakłócić normalny przepływ spalin z silnika. Przywraca właściwe działanie całego układu wydechowego. Czym jest DPF Rinse? To specjalny płyn do płukania filtrów cząstek stałych po ich oczyszczeniu. Dzięki szczególnym właściwością chemicznym, produkt ten jest w stanie głęboko wnikać w strukturę filtra oczyszczając go z węgla i sadzy ułatwiając przez to jego regenerację.

Film prezentuje proces czyszczenia filtra cząstek stałych.
Wysokiej jakości chemia gwarantuje sukces!
Polecam


                                     www.youtube.com/watch?v=HfIBqI6QY6k

Wykwalifikowany doradca
KEMES-AUTO
czeka na Twój telefon!

+48 601420405
zadzwoń lub napisz


Informacje


Dodaj poniżej swój adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o promocjach w naszym sklepie.
  
O firmie Produkty Katalogi Regulamin Kontakt Porady Promocje Wyprzedaże
Sparro Interactive

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.